Üye Girişi
resep masakan >resep masakan Adi Sucipto News and Entertainment delicious recipe berita bola jual obral pojok game recept puncak pass cita rasa catering anjing dijual

Duyurular / Haberler

(Türkiye) Coğrafyacılar Derneği Nüfus Çalışmaları Grubu Duyurusu

(Türkiye) Coğrafyacılar Derneği’nin 4-6 Haziran 2014 tarihleri arasında Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi’nde düzenleyeceği yıllık kongrede, Nüfus Çalışmaları Grubu (NÇG) “Uluslararası/Ulusaşırı Göç” başlıklı bir özel oturum düzenlemeyi planlamaktadır. Bu özel oturum, özellikle Türkiye’ye yönelen ve her geçen gün artma eğilimi gösteren insan hareketleri üzerinde çalışan farklı disiplinlere mensup araştırmacıların bir araya gelmesini ve bilimsel etkileşim sağlamalarını amaçlamaktadır. Uluslararası/Ulusaşırı Göç oturumuna bildiri göndermek isteyen araştırmacıların Türkiye Coğrafyacılar Derneği’nin (http://www.tcdyk.org/) kongreye katılımla ilgili kurallarını yerine getirmeleri ve bu özel oturumun organizasyonu için de cografyacilardernegi.nug@gmail.com adresi üzerinden E. Murat Özgür ve Ayla Deniz ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Ayrıca uluslararası kongrenin bu özel oturumunda yer alacak bildirilerin arasından seçilenlerin derneğin Beşeri Coğrafya Dergisi’nin göç özel sayısında veya dernek yayını ayrı bir kitapta bölüm olarak yayınlanması da mümkün olabilecektir. Bu konudaki gelişmeler ileride paylaşılacaktır. 

Duyuru Arşivi :
COĞRAFYACILAR DERNEĞİ DUYURULARI
Adınız Soyadınız
E-posta Adresiniz
Kurum Adı
BİZE ULAŞIN